Autoškola Kříž - Pobočka Příbram
Autoškola Kříž - Centrála Praha

Autoškola Kříž přijme učitele. Pro bližší informace kontaktujte Martina Kříže na info@autoskola-praha.cz nebo na tel. 724 094 070.

PRÁVNÍ ZASTUPOVÁNÍ

Autoškola Kříž poskytuje pro své klienty právní zastupování při uplatňování nároků poškozených vůči pojišťovnám.

Právní zastupování
Z § 6 zákona č.168/1999 Sb. O pojištění odpovědnosti z provozu vozidla,může poškozený se nechat zastupovat při jednání s pojišťovnou. Jde o naprosto běžnou a standardní záležitost ve vyspělých zemích, kdy poškozený neztrácí čas a nechává se zastupovat profesionálně zdatným zástupcem, který je zárukou úspěšného vymožení oprávněného a plného nároku poškozeného. Tato služba může být navíc finančně kryta plněním pojišťovny, tedy bez nároku na úhradu poškozeným. V tomto případě zajišťujeme případný odtah a opravu vozidla v našem autoservisu, půjčení náhradního vozidla . Toto vše většinou bez požadavku na zaplacení. Náhradu pak vyřídíme úhradou z pojištění. Proč tuto službu nevyužít ??? Je zdarma !!!

Pomoc při řešení dopravních nehod
Pomoc určena našim klientům. Jde o prvotní konzultaci na místě dopravní nehody, kdy klient při telefonickém spojení obdrží základní informace, jak se zachovat na místě nehody, jak postupovat při jednání s Policií ČR apod. Dále již můžeme převzít veškeré následující jednání , konání a zastupování včetně přistavení náhradního vozidla a příjezdu našeho zástupce k nehodě.

Uzavírání smluv o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla
Na základě zmocnění pojišťoven uzavíráme smlouvy o odpovědnosti z provozu vozidel "povinné ručení

Kontakt: ing Václav Kříž tel: 602 286 633 nebo Jaroslav Honsů tel: 602 380 669