Autoškola Kříž - Pobočka Příbram
Autoškola Kříž - Centrála Praha

Autoškola Kříž přijme učitele. Pro bližší informace kontaktujte Martina Kříže na info@autoskola-praha.cz nebo na tel. 724 094 070.

O autoškole Kříž

Autoškola Kříž v Příbrami s více než dvacetiletou tradici v oboru výuky a výcviku k získání řidičského oprávnění vznikla jako jedna z prvních soukromých autoškol v České republice už počátkem roku 1990.

Autoškola Kříž je akreditovaným střediskem pro výcvik a školení řidičů.

Díky personálu s nejvyššími možnými kvalifikacemi je Autoškola Kříž schopna nabídnout svým žadatelům výuku a výcvik k získání i rozšíření všech možných řidičských oprávnění, a dále řadu kurzů určených pro vylepšení řidičských dovedností již kvalifikovaných řidičů, a to jak po teoretické, tak i praktické stránce. Tyto kurzy jsou určeny nejen pro profesionální řidiče, např. všeobecně prospěšnou školu smyku je jednoznačně možné doporučit úplně všem řidičům.

V neposlední řadě se Autoškola Kříž v Příbrami intenzivně věnuje i kondičním jízdám, což jsou lekce jízdy určené pro držitele řidičských oprávnění, kteří potřebují znovu získat jistotu za volantem a v provozu. 

Autoškola Kříž v Příbrami těží z bezkonkurenční polohy téměř v centru Příbrami, ale zároveň v blízkém dosahu řady komunikací a ploch vhodných jak pro počáteční nácvik řidičských dovedností, tak pro pokročilá stadia výuky (rychlostní komunikace apod.). Díky tomu žadatelé před získáním řidičského oprávnění získají nezbytné zkušenosti potřebné pro řešení skutečných situací v provozu na nejrůznějších druzích komunikací, které jim umožní nově nabyté řidičské oprávnění plně využívat. Cílem absolvování výuky a výcviku by totiž nemělo být jen samotné složení zkoušky, ale především získání takových řidičských návyků a dovedností, díky kterým čerstvý držitel řidičáku nebude na silnicích představovat riziko ani pro sebe, ani pro ostatní.